Menu Pečovatelská služba Kroměříž

Pečovatelská služba Kroměříž

25. 01. 21

POVZBUZENÍ č. 2, rok 2021

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
nový rok 2021 se již naplno rozběhl, a tak za vámi projekt Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň opět přichází s dalším vydáním týdeníku Povzbuzení, které se tentokrát nechalo inspirovat Karlovarským krajem. (čtěte více)

25. 01. 21

POVZBUZENÍ č. 1, rok 2021

Vážení čtenáři,
prožili jsme spolu s týdeníkem Povzbuzení jaro, podzim i vánoční období roku 2020 a dnes, na prahu nového roku 2021, k vám přicházíme opět. Je to až k nevíře, máme tady nový rok! Je to tak. Do nového roku se obvykle přeje hodně zdraví, štěstí, úspěchů, lásky a mnoho dalšího. Ještě něco by se ale mělo přát – nezapomínat na to, že jeden upřímný radostný úsměv zmůže víc než hromada peněz, že ruka podaná v pravý čas je silnější než všechny sliby, že vlídné slovo nic nestojí, ale má cenu zlata, že víra vyléčí lecjaký šrám. (čtěte více)

25. 01. 21

POVZBUZENÍ č.7/2020

Vážené seniorky, vážení senioři, od Velikonoc jsme se svámi setkávali prostřednictvím elektronického týdeníku Povzbuzení do konce trvání nouzového stavu vkvětnu. Na jaře vyšlo šest čísel. Nyní, na podzim, se nám doba opět změnila amy vás nenecháváme sami! Přicházíme tedy znovu sjiž pilotně vyzkoušeným elektronickým týdeníkem vJihomoravském kraji adíky projektu Ministerstva práce asociálních věcí, Imple­mentace politiky stárnutí na krajskou úroveň, který působí již od roku 2017, jej činíme celostátním. Přinášíme vám sedmé číslo Povzbuzenívletošním roce. (čtěte více)

22. 01. 21

Pečeť kvality.

Pečovatelská služba Kroměříž z.ú. získala pro rok 2021 pečeť kvality. Je to ocenění práce celého kolektivu naší služby. Děkujeme všem našim klientům za jejich přízeň. (čtěte více)

22. 12. 20

POVZBUZENÍ č.8, z 22.12.2020

Vážení čtenáři,
je před námi pro mnohé ten nejkrásnější čas, kdy jsme včera na adventním věnci zapálili poslední svíčku a přejeme si klidné a pohodové vánoční svátky.
Jsme velmi rádi, že můžeme být s vámi v tento krásný adventní čas. Za tři dny se v našich domácnostech rozsvítí vánoční stromečky, rozezní se koledy, budeme cítit vůni skořice, pečených kaštanů a cukroví a my pro vás nyní máme malý dáreček v podobě týdeníku Povzbuzení. (čtěte více)

22. 12. 20

POVZBUZENÍ č.6, z 21.12.2020

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
máme za sebou další adventní neděli, na našem svícnu jsme zapálili druhou svíčku, před námi je už v dohledu třetí. Zasíláme vám nové vydání elektronického časopisu Povzbuzení pro zlepšení nálady v předvánočním shonu. (čtěte více)

30. 11. 20

POVZBUZENÍ č.5, z 30.11.2020

Vážení čtenáři,
dá se říct, že začal pravý podzim, který přináší nejen listí ze stromů, ale také nové vydání týdeníku Povzbuzení. Zamíříme do Olomouckého kraje. Možná si někdo představí rovinatou zem, ale není to jen rovinatá Haná se soutokem řek Bečvy a Moravy, jsou to i krásné hory Jeseníky s pěkným lázeňským městem.
Kolem sebe vidíme, co vše se na zahradách urodilo, a tak se pojďme podívat, co budeme sklízet v dnešním čísle. (čtěte více)

26. 11. 20

POVZBUZENÍ č.4, z 24.11.2020

Vážení čtenáři, po týdnu kvám přicházíme spolu sblížícím se adventním časem, který začíná už vneděli 29. listopadu. Astejně, jako se pomalu bude rozptylovat tma světlem, tak imy vás budeme provázet adventem. Seznámíme vás spradávnými zvyky adventu, sjejich smyslem, podstatou avznikem, abychom je mohli více pochopit alépe prožít. Nechybí ani pravidelné rubriky, jako jsou Krajánci, tentokrát zMoravskoslezského kraje, Recept na plněnou dýni, vrubrice Se-nioři můžete zjistit, jak vypadá rytmický pohyb amezigenerační rubrika nabídne, jak sestavit rodinný erb. Přinášíme také inspiraci, jak si vyrobit adventní věnec nebo adventní kalendář. (čtěte více)

18. 11. 20

POVZBUZENÍ č.3, z 16.11.2020

Dobrý den,

třetí vydání elektronického časopisu Povzbuzení je tu! Magazín, který má pomoci seniorům, jejich ošetřujícím i rodinám a přátelům v této nelehké době, se tento týden zaměřil na zajímavosti z plzeňského kraje. Najdete v něm nejen chutný recept, ale také například to, jak správně sedět. Nechybí pozastavení se, zábava a soutěž! (čtěte více)

18. 11. 20

POVZBUZENÍ č.2, ze dne 10.11.2020

Dobrý den,

jak jsme slíbili, zasíláme druhé podzimní číslo elektronického magazínu Povzbuzení, který má pomoci seniorům, jejich ošetřujícím i rodinám a přátelům v této nelehké době. Tentokrát se dozvíte zajímavosti z Kraje Vysočina, opět procvičíte ducha i tělo a vůbec, jak moc znáte vlastní rodinu a její členy, zejména vnoučata? To a mnohem více se nyní dozvíte a nechybí tradiční regionální recept!Předchozí číslo sklidilo úspěch a máme na něj krásné ohlasy! Věříme, že i toto vydání se vám bude líbit.

Příjemné počtení přeje realizační tým projektu Politiky stárnutí na kraji MPSV.

V případě dotazů se obraťte na Pečovatelskou službu Kroměříž z.ú., tel: 774 731 522. (čtěte více)

18. 11. 20

POVZBUZENÍ č.1, ze dne 4.11.2020

Dobrý den,v této nelehké koronavirové době, kdy jsou senioři, jejich opatrovníci a ošetřující personál doslova uvěznění doma nebo v pobytových službách, se projekt Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň MPSV rozhodl je podpořit a trochu jim pomoci.Zasíláme vám v příloze první podzimní (sedmé letošní) číslo elektronického časopisu Povzbuzení, v němž nejen senioři, ale i jejich opatrovníci a ošetřující, rodinní příslušníci i přátelé najdou nejen slova naděje a útěchy, ale také spoustu zajímavostí, tipů, rad, aktivit, receptů... Časopis je pro všechny zdarma, vychází pouze elektronicky a má pomoci v těchto pro všechny nelehkých dnech. (čtěte více)

26. 10. 20

Nákup seniorům

Nákup základních potravin pro seniory a osoby handicapované. (čtěte více)

26. 06. 20

Výroční zpráva 2019

(6,4 MB) (čtěte více)

20. 06. 20

Pomoc seniorům v izolaci

Registrovaná tísňové péče Anděl na drátě je sociální služba s pověřením státu (MPSV), která nyní poskytuje pomoc seniorům zcela ZDARMA. (čtěte více)

20. 03. 20

COVID-19 a senioři

Chcete zůstat zdraví a nenakazit se?
Chraňte se, dodržujte opatření. (čtěte více)

20. 03. 20

Jsme v tom společně!

Celosvětově se řadu týdnů řeší nákaza virem COVID-19. Ohnisko se bohužel přesunulo do Evropy a významně se dotýká naší země. Koronavirová pandemie se dostala do popředí společenské diskuze. (čtěte více)

19. 03. 20

Opatření

Provádění péčí v období omezení COVID 19. (čtěte více)

16. 03. 20

Linka seniorů

Nezisková organizace Elpida, která pomáhá seniorům, nabízí i ve Zlínském kraji v krizové situaci epidemie koronavirem profesionální pomoc bezplatné Linky seniorů na tel. čísle 800 200 007. Ta je v provozu každý den do 8 do 20 hodin. (čtěte více)

06. 01. 20

Anděl na drátě

(čtěte více)

30. 12. 19

Setkání v Kroměříži 18.12.2019

Dne 18.12.2019 v odpoledních hodinách proběhlo setkání klientů Pečovatelské služby Kroměříž z.ú., rodinných příslušníků, doprovodu a hostů na středisku PS Kroměříž. Pečovatelky přichystaly pro přítomné občerstvení a kulturní program.
Byly promítnuty fotky se setkání klientů dne 16.12.2019 v Tlumačově a následně video s vystoupením dětí s jejich kulturním programem.
Účastnil se také ředitel Pečovatelské služby Kroměříž z.ú., Mgr.Bc.František Lančík, který všechny přítomné pozdravil, popřál k vánocům a novému roku. Současně pozdravil přítomné také od pana starosty Města Kroměříže, Mgr.Jaroslava Němce.. Setkání se uskutečňuje opakovaně již několik let. Pořadatelem je Pečovatelská služba Kroměříž z.ú. s využitím vlastních prostor s dotací Města Kroměříže, obce Tlumačov, městem Morkovice-Slížany a dalšími. Děkujeme. (čtěte více)

30. 12. 19

Setkání v Tlumačově 16.12.2019.

Dne 16.12.2019 v odpoledních hodinách proběhlo setkání klientů Pečovatelské služby Kroměříž z.ú., rodinných příslušníků, doprovodu a hostů v KIS Tlumačov. Pečovatelky přichystaly pro přítomné občerstvení a kulturní program. Vystoupily zde děti se svým programem, následoval harmonikář s písničkami 20 století a nakonec byla volná zábava. Účastnil se také ředitel Pečovatelské služby Kroměříž z.ú., Mgr.Bc.František Lančík, který všechny přítomné pozdravil, popřál k vánocům a novému roku. Současně pozdravil přítomné také od pana starosty obce Tlumačov Petra Horky. Setkání se uskutečňuje opakovaně již několik let. Pořadatelem je Pečovatelská služba Kroměříž z.ú. s využitím prostor obce Tlumačov. Děkujeme. (čtěte více)

14. 05. 19

Výroční zpráva 2018

(6,4 MB) (čtěte více)

22. 01. 19

PŘEPRAVA PACIENTA KE SMLUVNÍMU LÉKAŘI.

Přeprava pacienta ke smluvnímu poskytovateli zdravotních služeb nebo od něho do místa pobytu vozidlem zdravotnické dopravní služby se může uskutečnit a být uhrazena ze zdravotního pojištění jen na základě úplně a správně vyplněného Příkazu ke zdravotnímu transportu. (čtěte více)

27. 12. 18

SETKÁNÍ SENIORŮ 19.12.2018.

Setkání seniorů v obci Tlumačov. (čtěte více)

27. 12. 18

SETKÁNÍ SENIORŮ.

Dne 18.12.2018 v odpoledních hodinách proběhlo setkání seniorů. (čtěte více)

21. 12. 18

PROVOZ PEČOVATELSKÉ SLUŽBY KROMĚŘÍŽ z.ú. V DOBĚ SVÁTKŮ

PROVOZ V DOBĚ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ. (čtěte více)

21. 12. 18

PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU 2019.

Dobrý den, vážení návštěvníci stránek Pečovatelské služby Kroměříž z.ú.
Chtěl bych Vám jménem svým, i jménem všech pečovatelek popřát do Nového roku 2019 hodně zdraví, štěstí a osobní pohody. Děkuji také za kladné hodnocení práce všech pečovatelek, které jste projevili v písemném, telefonickém či osobním sdělení, nebo na setkáních v závěru roku 2018. Budeme se i nadále snažit,aby jste byli spokojeni s poskytovanými službami.
Mgr.Bc.František Lančík
ředitel (čtěte více)

21. 12. 18

PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU 2019.

Dobrý den, vážení návštěvníci stránek Pečovatelské služby Kroměříž z.ú.
Chtěl bych Vám jménem svým, i jménem všech pečovatelek popřát do Nového roku 2019 hodně zdraví, štěstí a osobní pohody. Děkuji také za kladné hodnocení práce všech pečovatelek, které jste projevili v písemném, telefonickém či osobním sdělení, nebo na setkáních v závěru roku 2018. Budeme se i nadále snažit,aby jste byli spokojeni s poskytovanými službami.
Mgr.Bc.František Lančík
ředitel (čtěte více)

02. 01. 18

Nové vozidlo.

Zakoupení nového vozidla pro potřeby Pečovatelské služby Kroměříž z.ú. (čtěte více)

02. 01. 18

Přání do nového roku

(čtěte více)

11. 11. 17

Anděl na drátě, asistenční a tísňová péče.

Nová informace k poskytovaným službám a spojení na poskytovatele. (čtěte více)

31. 10. 17

"LINKY SENIORŮ"

Bezplatná linka pro seniory tel: 800 200 007, kde se dozvíte odpovědi na mnoho otázek, které Vás trápí. (čtěte více)

30. 10. 17

Anděl na drátě, asistenční a tísňová péče.

Všichni stárneme, každého jednou dostihne čas, kdy si postupným
zhoršováním zdravotního stavu může přivodit pád či zranění
v důsledku náhlé slabosti či kolapsu. Zůstaneme pak
odkázáni na pomoci druhých.LINKA DŮVĚRY A BEZPEČÍ PRO SENIORY - pomoc při úzkostných,
tísnivých a depresivních pocitech ze stáří, opuštění a samoty
PORADNA PRO SENIORY - pomoc a rada před podvodnými a nekalými praktikami
podomních prodejců a nabízečů „výhodných“ nabídek. Pomoc při řešení problémů
v domácnosti zprostředkováním ověřeného dodavatele konkrétní služby s následnou
kontrolou, jestli vyúčtovaná služba odpovídá běžným cenám a deklarované kvalitě
provedení.
Bez mobilního telefonu, bez měsíčních plateb (čtěte více)

07. 08. 17

Spolehlivá firma.

Vážený pane Mgr. Bc. Lančíku,

velice si vážíme toho, že jste věnoval svůj čas registraci a aktualizaci firemních údajů na portále Živéfirmy.cz..

V rámci registrace od nás získáváte elektronickou verzi ocenění „Spolehlivá firma“, kterým se můžete pochlubit na svých webových stránkách. Stačí jen vybrat jednu z variant ocenění a tu umístit na vhodné místo vašeho webu.

Zároveň si Vám dovolujeme připomenout, že jako registrovaná firma máte možnost kdykoliv aktualizovat a doplňovat svoje zveřejněná firemní data. (čtěte více)

02. 11. 16

STÁRNUTÍ

Senioři zde mohou nalézt oporu, informace a inspiraci pro současné období svého života. Webové stránky vznikly na základě rozhovorů, které s lidmi nad 65 let vedli členové týmu OUSHI. www.hovoryozdravi.cz (čtěte více)

09. 08. 16

SENIOŘI DĚTEM.

FINÁLNÍ VÝROBEK, NA KTERÉM SE PODÍLENA PEČOVATELSKÁ SLUŽBA KROMĚŘÍŽ z.ú., další informace v následujícím článku.

Mgr.Bc.František Lančík
ředitel (čtěte více)

09. 08. 16

SENIOŘI DĚTEM.

V prvním pololetí roku 2016 proběhla celorepubliková akce na pomoc dětem z dětských domomovů, kdy zcela neobvykle pomáhají senioři dětem. Senioři v rámci pracovní rehabilitace vyráběli jednotlivé díly STONOŽKY a vytvořili pro 3 dětské domovy krásnou hračku. Do této akce se zapojila také Pečovatelská služba Kroměříž z.ú. Součástí dárku byly zaslány také 3 pohádky. (čtěte více)

21. 06. 16

Výroční zpráva 2015

Pečovatelská služba Kroměříž z.ú. se sídlem Nitranská 4091/11 Kroměříž, provozuje svou činnost od roku 2005. Naše společnost poskytuje terénní pečovatelskou službu a ambulantní pečovatelskou službu v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších novel. (čtěte více)

26. 08. 15

Výroční zpráva 2014

Pečovatelská služba Kroměříž, o.p.s. sídlí na ulici Nitranská 4091/2 v Kroměříži a funguje již od roku 2005. Tato obecně prospěšná společnost poskytuje terénní pečovatelskou službu v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. (čtěte více)

23. 01. 15

Nový rok a nové informace

Na problémy nejste sami. Knižní vydání s informacemi Města Kroměříž. (čtěte více)

04. 12. 14

Výroční zpráva 2013

Pečovatelská služba Kroměříž, o.p.s. sídlí na Nitranské ulici 4091/2 v Kroměříži. Tato obecně prospěšná společnost, poskytující terénní pečovatelskou službu v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, funguje již od roku 2005. (čtěte více)

28. 04. 14

Omezení svéprávnosti není jedinou volbou.

Nový občanský zákoník (dále jen NOZ) zavedl od 1.1.2014 po mnoha desetiletích změny v právní úpravě právního jednání osob se zdravotním postižením. Zákonoilárce alespoň částečně reflektoval ustanovení Úmluvy o právech osob se zdravotním postižením1 (dále jen úmluva) a vložil do zákona nové instituty pamatuiící na specifickou situaci právě této cílové skupiny. Tito liité budou moci vyžívat vhodné alternativy, které jim pomohou vyřešit potřebnou podporu, pomoc či zastoupení. (čtěte více)

12. 03. 14

Internetová verze katalogu sociálních služeb Zlínského kraje.

Internetová verze katalogu je spuštěna do plného provozu 1. 3. 2014. Pro další informace nás kontaktujte na adrese socialnisluzby@kr-zlinsky.cz. (čtěte více)

31. 01. 14

Pro zlepšení vlastní bezpečnosti.

Nabídka osobních lokátorů. (čtěte více)

16. 12. 13

SAZEBNÍK ÚHRAD PEČOVATELSKÉ SLUŽBY KROMĚŘÍŽ,o.p.s. PLATNOST OD 1.1.2014

Sazebník úhrad pečovatelské služby je sestaven v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Ke zvýšení úhrad za poskytované služby došlo z důvodů návaznosti na již vydaná opatření MPSV, která jsme povinni dodržet. (čtěte více)

16. 12. 13

Pečovatelská služba Kroměříž,o.p.s.-poskytování péče o svátcích

Poskytování péče do konce roku 2013 a krátce po novém roce. (čtěte více)

16. 12. 13

Změna plateb za poskytnutou péči v roce 2014.

Zvýšení cen za poskytnuté služby na úroveň vyhlášky 505/2006 Sb. v platném znění. (čtěte více)

29. 05. 13

Výroční zpráva 2012

Pečovatelská služba Kroměříž, o.p.s. se sídlem na Nitranské ulici 4091/2 v Kroměříži funguje od roku 2005 jako obecně prospěšná společnost poskytující terénní pečovatelskou službu v souladu se zákonem 108/2006 Sb. (čtěte více)

20. 12. 12

Setkání v Kroměříži.

(čtěte více)

11. 12. 12

Setkání v Tlumačově.

(čtěte více)

30. 11. 12

Provoz Pečovatelské služby Kroměříž,o.p.s. o Vánocích 2012

V období vánočních svátku dochází k úpravě poskytované péče, se kterou Vás v dostatečném předstihu informujeme. (čtěte více)

15. 10. 12

Výroční zpráva 2011

Pečovatelská služba Kroměříž, o.p.s. se sídlem na Nitranské ulici 4091/2 v Kroměříži funguje od roku 2005 jako obecně prospěšná společnost poskytující terénní pečovatelskou službu v souladu se zákonem 108/2006 Sb. (čtěte více)

22. 09. 12

Nové stránky Pečovatelské služby, o.p.s., Kroměříž

Vážení klienti a návštěvníci našich webových stránek.

Připravili jsme pro Vás upravené a rozšířené stránky Pečovatelské služby, o.p.s., kde najdete v přehledných odkazech, jaké služby poskytujeme, ceník poskytovaných služeb a nově také jídelní lístek na následující týden.
Rozšířili jsme také fotogalerii tak, aby jste se mohli ještě před návštěvou našeho zařízení za účelem uzavření smlouvy o poskytování služby co možná nejpodrobněji seznámit s prostředím, pečovatelkami a vybavením, které máme k dispozici na poskytování bezpečné a kvalifikované služby.
Doufáme, že se Vám budou naše stránky líbit. Pokud máte jakékoliv dotazy, napište na adresu uvedenou v odkazech kontakty. (čtěte více)

09. 09. 12

Nové stránky

Děkujeme za návštěvu našich webových stránek, které se v současné době bez odstavení upravují a budou aktualizovány do konce měsíce září 2012. V případě jakýchkoliv dotazu na námi poskytované služby se můžete pro informace dostavit osobně na adresu Pečovatelská služba Kroměříž, o.p.s ., ul. Nitranská 4092, nebo se informovat telefonicky na čísle 573 341 700, 777 749 027. Nacházíme se v 1. poschodí s možností využití výtahu. (čtěte více)

29. 03. 10

Věstník 1 - 2009

Vážené dámy a pánové,

ačkoliv je už za námi měsíc leden, přesto mi dovolte, abych Vám ještě popřála hodně zdraví a hezkých chvil v novém roce. (čtěte více)

29. 03. 10

Provoz o Vánocích

Chtěla bych Vás upozornit na změny provozu v období vánoc. Víte, že naše služba v tomto roce funguje o sobotách, nedělích i státních svátcích, avšak pečovatelky si taky potřebují odpočinout a vybrat si dovolenou. Vzhledem k tomu, že celá řada z Vás je v době vánočních svátů se svými blízkými, tak bude provoz pečovatelské služby omezen.

Jak to tady bude? (čtěte více)

29. 03. 10

Jak na chřipku

včetně té prasečí, slepičí či další, co kdy příjde.... (čtěte více)

29. 03. 10

Pozor na chřipku

Jistě jste si všimli, že naše pečovatelky používají při rozvozu obědů roušky. Je to jedno z opatření, která jsme přijali z důvodu zamezení šíření chřipky. (čtěte více)

29. 03. 10

Centrum denních služeb

Věřím, že jste již zaznamenali zprovoznění centra denních služeb, které je určeno k ambulantní péči o klienty od pondělka do pátku od 8.00 hod. do 16.00 hod. (čtěte více)

29. 03. 10

Vánoční besídka

Dovolujeme si Vás pozvat na vánoční besídku, která se uskuteční 17. 12. 2009 od 13.00 hod. do 16.00 hod na Nitranské ulici. (čtěte více)

29. 03. 10

Věstník 3 - 2009

Vážené dámy a pánové,

opět přišel čas vánoc a celoročního bilancování. Dovolte mi, abych Vám popřála do nadcházejících dní hlavně zdraví, klid a příjemné prožití vánočních svátků.

V minulých dnech jsme se Vám snažili udělat spolu se studenty Arcibiskupského gymnázia radost Mikulášskou nadílkou. Stejně jako loni jste nám volali, že Vás to potěšilo, což těší i nás. (čtěte více)

28. 03. 10

Máte co nabídnout?

Možná Vám doma leží bez užitku nějaké věci a Vám je to líto vyhodit.
Pak nám je, prosím, věnujte. (čtěte více)

28. 03. 10

Centrum denních služeb (CDS)

Pokud se týká denního stacináře, tak při přípravě registrace služby na krajském úřadě, nastala situace, že jsme nakonec zaregistrovali centrum denních služeb, které se od denního stacionáře liší v rozsahu služeb poskytovaných klientům a frekvencí návštěv klientů. Prostory jsou nachystané a věřím, že budete centrum navštěvovat. (čtěte více)

28. 03. 10

Věstník 2 - 2009

Vážené dámy a pánové,

uplynulo spoustu času a udála se spousta věcí, takže za Vámi opět přicházím s naším občasníkem. (čtěte více)

19. 11. 08

Komplexní péče

Chtěli bychom poskytovat komplexní péči všem kategoriím našich klientů. Těm, kteří jsou na péči již celodenně závislí a nemohou zůstávat sami doma, je určen denní stacionář. Je jistě dobrým řešením pro klienty, o něž se starají rodinní příslušníci, kteří jsou zaměstnaní. (čtěte více)

18. 11. 08

Velké změny

S koncem roku nastávají velké změny v sídle společnosti. V první fázi jsme uvolnili prostory ředitelny a kanceláře, které splňují hygienické parametry požadované pro vybudování ošetřovny a fyzioterapie. V tuto chvíli jsou prováděny stavební úpravy prostor. (čtěte více)

17. 11. 08

Služby pro veřejnost

Klienti, kteří splňují podmínky zákona 108/2006 Sb., což jsou senioři, zdravotně postižení a chronicky nemocní, využívají našich služeb za ceny dotované MPSV, Zlínským krajem a městem Kroměříž. (čtěte více)

> Zpět na úvod

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. více informací (PDF)

Souhlasím