Menu

Ambulantní služba

Celý rozsah poskytovaných úkonů lze využít i v rámci ambulantní péče, která je realizovaná v Kroměříži na Nitranské ulici, v sídle společnosti.

Klienti sem dochází, případně je přivezeme. Mohou zde strávit část dne a využít poskytování ambulantních služeb. Klienti nejčastěji přijíždí jednou týdně se vykoupat, případně na péči o vlasy a nehty a zůstanou na středisku na oběd. Mohou zde strávit i celý den a v uvedenou dobu být doprovázeni na úřady, k lékaři apod.

Její součástí není ubytování pro osoby se sníženou samostatností které zůstávají bydlet ve vlastním (přirozeném) prostředí, ale nejsou schopny ve svém věku nebo v důsledku {C}{C}chronického duševního onemocnění zajistit péči o svou osobu v celém rozsahu. Služba se poskytují v těchto hlavních směrech :

  • Pomoc při samostatném pohybu ve vnitřním prostoru.
  • Doprovod k lékaři, na úřady apod., nákupy.

Převažující klientela jsou senioři, osoby se zdravotním postižením a imobilní klienti. Veškeré informace k poskytované službě jsou dostupné na tel: 573 341 700, 777 749 027, e-mail: pecovatelska1@seznam.cz, pecovatelska11@seznam.cz.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. více informací (PDF)

Souhlasím