Menu

Velké změny

18. 11. 08

S koncem roku nastávají velké změny v sídle společnosti. V první fázi jsme uvolnili prostory ředitelny a kanceláře, které splňují hygienické parametry požadované pro vybudování ošetřovny a fyzioterapie. V tuto chvíli jsou prováděny stavební úpravy prostor.

V příštích dnech již začneme vybavovat ošetřovnu tak, abychom splnili podmínky registrace. Předpokládané zahájení provozu je v lednu 2009. Co Vám budeme moci potom nabídnout? To se dozvíte na stránkách ošetřovatelské péče a rehabilitace.

Hned po ukončení této fáze přestavby bude započata druhá fáze, kdy budou v suterénních prostorách opět provedeny stavební a interiérové úpravy. Vzniknou prostory pro vodoléčbu, včetně střediska osobní hygieny s moderním vybavením. Můžete se těšit na perličkovou koupel, moderní sprochový box pro osoby na vozíku a málo pohyblivé klienty. Ve zbývajícím prostoru budou umístěny přístroje fyzikální terapie – elektroléčba, teploléčba a ostatní.

Po spuštění rehabilitačního provozu nastane poslední fáze úprav prostor, která bude spočívat v přestavbě stávajícího střediska osobní hygieny na denní stacionář, jeho služeb budete moci využít pravděpodobně od dubna 2009. Komu bude stacionář určen a co nabídne naleznete na stránkách denního stacionáře.

> Zpět na úvod > Archiv starších zpráv zde