Menu

Komplexní péče

19. 11. 08

Chtěli bychom poskytovat komplexní péči všem kategoriím našich klientů. Těm, kteří jsou na péči již celodenně závislí a nemohou zůstávat sami doma, je určen denní stacionář. Je jistě dobrým řešením pro klienty, o něž se starají rodinní příslušníci, kteří jsou zaměstnaní.

Provoz stacionáře pokrývá pracovní dobu pečujících osob od pondělí do pátku od 7.00 hod. do 17.00 hod. Ranní svoz i odpolední rozvoz klientů v pevně stanovenou dobu zajistíme naším autem. Mimo tyto hodiny je možné, aby klieta přivezli a odvezli rodinní příslušníci dle dohody.

Další kategorii soběstačnějších klientů nabídneme domácí péči formou terénní pečovatelské a ošetřovatelské služby. Všem klientům jsou určeny rehabilitace a sociální poradenství.

V průběhu života našich klientů nastávají změny v potřebách péče. Klienti po hospitalizaci potřebují ošetřovatelskou péči a rehabilitace, aby mohli znovu získat schopnost sebeobsluhy. Následně může již postačovat pouze pečovatelská služba, která pomůže s úkony, které jsou pro klienta již těžce zvladatelné.

Chceme být službou, která Vám pomůže zvládat všechny životní situace a na kterou se budou moci obracet i Vaši rodinní příslušníci, abychom jim pomohli zajistit péči v době, kdy Vám ji nemohou poskytnout oni sami. Naším cílem je, abychom Vám mohli pomáhat navracet se k běžnému způsobu života. Aby Váš život přinášel i dny, kdy se budete cítit lépe a možná i dobře.

> Zpět na úvod > Archiv starších zpráv zde