Menu

Anděl na drátě, asistenční a tísňová péče.

30. 10. 17


Dne 30.10.2017 dostala Pečovatelská služba Kroměříž z.ú. níže uvedenou nabídku pro naše klienty i ty, kteří klienty nejsou, na způsob zabezpečení jejich zdraví a ochranu majetku od Asistenční a tísňové péče "ANDĚL  NA  DRÁTĚ". Vzhledem k tomu, že se nám jeví tato nabídka výhodná, rozhodli jsme se jí umístnit na našich stránkách a Vy sami se rozhodnete, zda ji využijete. Plnohodnotné informace získáte na www.andelnadrate.cz.

S pozdravem

Mgr.Bc.František Lančík

               

Dobrý den,

chtěli bychom Vám, jako subjektu terénní pečovatelské péče, předložit spolupráci při rozvoji sociálních služeb asistenční a tísňové péče  „Anděl na drátě“,  www.andelnadrate.cz ,

která obsahuje tyto části:

§  asistenční a tísňová péče

§  linka důvěry, pomocná ruka pro osamělé seniory

§  ochrana důchodců spotřebitelů před nekalými praktikami dodavatelů

Cílová skupina jsou osaměle žijící senioři u kterých se v důsledku zhoršování zdravotního stavu zvyšuje riziko pádu, zranění či náhlých zdravotních komplikací. Je také hodně lidí, kteří mají obavy o bezpečí svých rodičů žijících osaměle v domácnosti a rádi by využili služeb nepřetržitého dohledu a asistence. Další přidanou hodnotou naší služby je také linka důvěry seniorů (pomoc při osamělosti) a pomoc před nekalými praktikami dodavatelů produktů a služeb.

 

Rádi bychom navázali spolupráci s pečovatelskými službami, kde vidíme synergii v oboustranně se doplňujících činnostech, které napomáhají komplexnosti a zlepšování kvality služeb pro seniory a potřebné. 

 

Jsme sociální podnik a tzv. „chráněná dílna“, kde v drtivé většině zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením (cca 55 OZP z celkového počtu 65 -ti zaměstnanců).

Službu tísňové péče máme registrovanou dle §41 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách na Krajském úřadu Královéhradeckého kraje.

Rádi bychom s Vámi navázali spolupráci při předávání informací o službě „Anděl na drátě“ směrem k Vašim klientům (a jejich rodinám) u kterých hrozí riziko pádu, kolapsu či dalších zdravotních omezení.

Děkuji a přeji hezký den

 

Martina Piskorová

tel: 774 705 824

www.andelnadrate.cz

www.linnet-eu.cz

Domů
> Zpět na úvod > Archiv starších zpráv zde